FAQ

Lid worden

Als je lid wilt worden van H.V. Cometas, vul dan het aanmeldformulier in en lever het in bij één van de bestuursleden.

Afmelden

Om af te melden, stuur je afmelding voor 1 mei naar de ledenadministratie (ledenadministratie@cometas.nl).

Nieuwsbrief

Wil je op de hoogte blijven van al het nieuws binnen de vereniging? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief!

Mee trainen

Lijkt het je leuk om te komen handballen? Kom dan 3x gratis meetrainen! Neem contact met ons op en we zoeken samen met jou een passende tijd en passend team.

Trainingstijden

Benieuwd wanneer welk team traint? Kijk dan op onderstaande link voor alle actuele trainingtijden van elk team

Contributie

Wat kost het om te komen handballen en wanneer wordt het afgeschreven? Lees hier overal alles op de pagina via de knop!


Organisatie Cometas

Dagelijks bestuur

Voorzitter

Taco Hellendoorn

voorzitter@cometas.nl

Penningmeester

Sverre Wolters

penningmeester@cometas.nl

Secretariaat

Algemeen secretariaat

Meinalda van der Weg

info@cometas.nl

Wedstrijdsecretariaat

Remon de Vries

secretariaat@cometas.nl

Technische commissie

Luc de Vries (hoofd)

Lisa Blaauwbroek (jeugd)

Stan de Boer (senioren)

tc@cometas.nl

De technische commissie is ook verantwoordelijk voor alle scheidsrechterszaken

Oudercommissie

Nynke Koster

oudercommissie@cometas.nl

Activiteiten

Leoni Vogelzang

Ledenadministratie

Babet de Boer

ledenadministratie@cometas.nl

Vertrouwenspersoon

Frank Ploegsma

vertrouwenspersoon@cometas.nl

Jeugdcommissie

Lisa Blaauwbroek

jeugd@cometas.nl

Sponsorcommissie

Vacant

sponsor@cometas.nl

Communicatie

Renate Helmholt

Stan de Boer

webredactie@cometas.nl

HV Cometas

Sporthal
Kalverdijkje 77a
8924 JJ Leeuwarden
Secretaris: 06-42118077

Scroll naar boven