Ordediensten

Let op: dit zijn alleen de wedstrijden voor de ordedienst en scheidsrechters.
Het hele wedstrijdprogramma is te vinden via de pagina wedstrijden.
Wedstrijdverslagen zijn te lezen via de pagina verslagen.

Ieder team is zelf verantwoordelijk voor de ordedienst. Kan je een keer niet dan wordt er verwacht dat je zelf vervanging regelt.

Oktober

DatumTijdTeamTegenstanderOrdedienstScheidsrechter
13-10Beker19.45 uurCometas HS1Unitas HS2DS2
16-1019.00 uurCometas DS1JD Techniek/Hurry Up DS1DS2
20.45 uurCometas HS1Lotus HS1DS1
17-1013.00 uurCometas DS2Actief Kl. DS2DMW
14.10 uurCometas HC1F.H.C. HC1Ouder HC1HS1
24-1011.00 uurCometas D1Actief Kl. D1Ouder D1DS1
27-1019.30 uurCometas DMWF.H.C. DMW1HS1
31-1010.45 uurCometas E1S.V. Hoogersmilde E1Ouder E1DMW

November

DatumTijdTeamTegenstanderOrdedienstScheidsrechter
06-1119.00 uurCometas DS1E&O DS2DMW
20.45 uurCometas HS1Aristos (A) HS2DS1
07-1110.00 uurCometas D1D.O.S/H.V.C. D1Ouder D1DS1
11.00 uurCometas DC1D.O.S/H.V.C. DC1Ouder DC1DS2
12.00 uurCometas HC1Meppel AZ HC1Ouder HC1HS1
13.00 uurCometas DS2Cirkeltijgers DS3DMW
17-1119.30 uurCometas DMWV&S DMW1HS1
20-1119.00 uurCometas DS1HVZ-Vivendi DS1DS2
20.45 uurCometas HS1Zaanstreek HS1DS1
21-1110.00 uurCometas E1HVC/D.O.S E1Ouder E1DS1
11.00 uurCometas D1HVZ-Vivendi D1Ouder D1DS2
12.00 uurCometas DC1V&S DC1Ouder DC1HS1
13.00 uurCometas HC1Jupiter’76 HC1Ouder HC1HS1
14.00 uurCometas DS2HVZ-Vivendi DS2DMW

December

DatumTijdTeamTegenstanderOrdedienstScheidsrechter
04-1219.00 uurCometas DS1Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1DMW
20.45 uurCometas HS1AHC’31 HS1DS1
05-1210.00 uurCometas D1E&O D1Ouder D1DMW
11.00 uurCometas DC1Actief P. DC1Ouder DC1DS2
12.00 uurCometas HC1Jahn II HC1Ouder HC1HS1
13.00 uurCometas DS2Actief P. DS1DS1
11-1219.00 uurCometas DS1Plus Severijn/Heeten DS1DS2
20.45 uurCometas HS1F.H.C. HS1DS1
12-1212.00 uurCometas HC1E&O HC1Ouder HC1HS1
13.00 uurCometas DS2S.V.B.O DS3DMW
15-1219.20 uurCometas DMWV.A.K.O/H.V.A DMW1DS2
19-1210.45 uurCometas E1Actief P. E1Ouder E1HS1